هتل د گرین پارک تکسیم استانبول | The Green Park Hotel Taksim

- درباره هتل د گرین پارک تکسیم استانبول

هتل د گرین پارک تکسیم استانبول دقیقا در قلب میدان توریستی تقسیم قرار گرفته و دارای استخر سرپوشیده و سالن ورزشی مجهز می باشد. این هتل چهار ستاره است و رتبه 7.1 را به خود اختصاص داده است. گردشگران تور استانبول از آن راضی بوده اند و نشان خوب را در دنیای مجازی به آن اختصاص داده اند.

هتل د گرین پارک تکسیم استانبول نزدیک به ایستگاه مترو واقع شده است و تنها 3 دقیقه با آن فاصله دارد. تمام اتاق های هتل د گرین دارای تلویزیون، تلفن و حمام خصوصی با وان و سشوار می باشند. کسانی که از طریق وب سایت اتاق رزرو کنند، از طرف هتل یک سبد میوه به عنوان هدیه دریافت می کنند.

هتل د گرین پارک تکسیم استانبول رستورانی با انواع غذاهای بین المللی و محلی در مکانی راحت و زیبا طراحی کرده است. مسجد سلطان احمد و قصر توپکاپی هر دو3.5  کیلومتربا این هتل فاصله دارند. فرودگاه بین المللی آتاتورک نیز در 20 کیلومتری هتل قرار گرفته است.

هتل د گرین پارک تکسیم استانبول جزئی از اندک هتل های چهار ستاره است که مجهز به استخر و اسپا و سونا است. همچنین این هتل نسبت چهار ستاره بودنش امکانات مناسبی در سالن بدنسازی خود ارائه میدهد. این هتل مجهز به بار می باشد.  

هتل د گرین پارک تکسیم استانبول خدمات خود را به زبانهای ترکی و انگیلیسی به گردشگران تور استانبول ارائه میدهد. همچنین اجازه به همراه داشتن حیوانات خانگی را به شما نمیدهد.

تور لحظه آخری استانبول و اقامت در منطقه توریستی استانبول به نفع هر گردشگری می باشد.

- امکانات هتل د گرین پارک تکسیم استانبول

خدمات 24 ساعته در اتاق تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
سشوار استخر سرباز
مینی بار رایگان استخر سرپوشیده
پارکینگ سونا
    رستوران باشگاه بدنسازی

فاصله هتل د گرین پارک تکسیم استانبول از سایر مکان ها

ایستگاه مترو 3 دقیقه قصر توپکاپی 4کیلومتر
مسجد سلطان احمد 4کیلومتر میدان تکسیم 15 دقیقه

نرخ اتاق های هتل د گرین پارک تکسیم استانبول

 

 

رزرو هتل های استانبول

 

- مکان هتل د گرین پارک تکسیم استانبول در نقشه استانبول

{mosmap width='100%'|height='600'|lon='28.983331'|lat='41.039483'|zoom='15'|text=' هتل د گرین پارک تکسیم استانبول <br/><br/>'}