هتل هیلتون پیاله پاشا استانبول 5 ستاره و در گروه هتل های زنجیره ای هیلتون در محله بی اغلو یا بیگلو قرار دارد. از آنجا که برند هیلتون تا کنون به نیکی شناخته شده است این هتل نیز از هتل های پرطرفدار گردشگران تور استانبول می باشد.

دوشنبه, 30 بهمن 1396 17:48

هتل اس تی رجیس استانبول | st regis

Written by مدیر کیش لند یار

نام هتل :هتل اس تی رجیس استانبول | st regis
درجه هتل : 5 ستاره
منطقه : NISANTASI
فاصله تا فرودگاه : 16 کیلومتر
فاصله تا تکسیم : 300 متر

هتل اس تی رجیس استانبول 5 ستاره  st regis
هتل سنت رجیس استانبول یا هتل اس تی رجیس استانبول ؟ هر دو نام متعلق به یک هتل می باشد.

پنج شنبه, 18 -2667 13:51

هتل کوا استانبول | QUA Hotel Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل کوا استانبول، هتلی زیبا و ۵ ستاره است که در منطقه بگچیلار استانبول واقع شده است. این هتل بهترین مکان را برای تجربه شهر استانبول و اطراف آن دارد. علاوه بر آن، پیشنهادات تفریحی هتل شما را خوشحال خواهد کرد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل پلازو دونیزتی استانبول | Palazzo Donizetti Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل دونیزتی استانبول یا هتل پلازا دونیزتی استانبول 5 ستاره می باشد، در منطقه بیگلو یا بی اغلوست ( این منطقه بهترین انتخاب برای تفریحات شبانه و پر از کافه برای مسافران تور استانبول می باشد.) و با میدان تکسیم یا تقسیم که مرکز فرهنگی و تاریخی شهر میباشد 20 دقیقه فاصله دارد

جمعه, 27 -2668 18:44

هتل سورملی استانبول | Surmeli Istanbul hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل سورملی استانبول5 ستاره و در ناحیه شیشلی قرار دارد که منطقه ای تجاری و عیان نشین است. این هتل یکی از زیر گروههای هتل های زنجیره ای سورملی است. اقامت در این منطقه اگرچه از میدان تکسیم فاصله دارد اما برای تجار و اشخاصی که برای خرید با تور استانبول به این شهر سفر کرده اند بسیار مناسب است زیرا در این منطقه مراکز تجاری و مراکز فروشگاهی کاملا بروز و طبق مد دارد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول | Radisson Blu Sisli hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول از بزرگترین هتل های استانبول و 5 ستاره همچنین بسیار لوکس می باشد. در منطقه شیشلی که به اصطلاح خودمان تقریبا بالا شهر استانبول است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل کرون پلازا آسیا استانبول | Crowne Plaza Istanbul Asia Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل کرون پلازا پنج ستاره می باشد و نزدیک به فرودگاه صبیحا قرار دارد. در منطقه آسیایی استانبول قرار دارد . به فرودگاه صبیحا نزدیک و بالعکس به فرودگاه آتاتورک حدود 60 کیلومتر فاصله دارد.و 330 اتاق برای رزرو تور استانبول در این هتل آماده میباشد.

هتل دابل تری بای هیلتون مودا استانبول هتلی ساحلی و 5 ستاره می باشد. زیر گروه هتل های زنجیره ای و به نام هیلتون است. به محض خروج از هتل می توانید به دریا و بنادر دسترسی داشته باشید همچنین ویو دریایی آن حضور در این هتل را برای مسافران تور استانبول دلچسب می نماید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل هالیدی این استانبول سیتی | Holiday Inn Istanbul City Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هالیدی این استانبول سیتی 5 ستاره و در منطقه فاتح واقع شده است. نمای سفید و حضور در حیاط سفید رنگ همراه با استخر و طاق های قوسی و معماری نمادین تاریخی این هتل به شما آرامش میدهد. در رتبه بندی هتل ها و ازدید گردشگران تور استانبول نشان خوب را از آن خود کرده است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل لگاسی آتمان استانبول | Legacy Ottoman Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل لگاسی اتومان استانبول 5 ستاره و در منطقه امینیو قرار گرفته این منطقه نیز منطقه ای بندری می باشد این منطقه روبرو بندر کاراکوی می باشد  و این دو بندر به وسیله پل گالاتا به یکدیگر متصل شده اند. نمای هتل لگاسی اتومن استانبول شبیه به ساختمانهای عصر رنسانس می باشد توسط معمار برجسته دربار عثمانی طراحی شد اما طراحی و معماری داخلی لوکس ولی گذشته تاریخی خود را حفظ کرده است و مناسب تور استانبول میباشد.

جمعه, 27 -2668 18:44

هتل پلازا استانبول | The Plaza Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل پلازا استانبول 5 ستاره و د نزدیکی میدان تکسیم یا تقسیم می باشد 10 دقیقه رانندگی با ماشین برای رسیدن به این میدان کافیست.  همچنین دسترسی به ایستگاه مترو برای مسافران تور استانبول از این هتل بسیار آسان و نزدیک است.

هتل سورا استانبول 60 اتاق دارد و هتل 5 ستاره بسیار زیبایی در مرکز شلوغ و توریستی شهر یا همان اولد سیتی  میباشد و مناسب تور استانبول برای علاقه مندان به جاذبه های توریستی استانبول میباشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل سون هیلز استانبول | Seven Hills Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل سون هیلز استانبول هتلی 5 ستاره و در منطقه فاتح واقع شده است. منطقه فاتح ، منطقه ای تاریخی و در قسمت آسیایی استانبول قرار دارد و بسیاری از آثار تاریخی را در این منطقه مسافران تور استانبول میتوانند بازدید کنید از جمله میدان سلطان احمد و مسجد ایا صوفیه و موزه فرش و گلیم و موزه سفال و موزائیک و غیره می باشد. همچنین در تراس این هتل هنگام صرف غذا می توانید دریا و تنگه بسفر و مسجد ایاصوفیه و پرواز پرندگان را مشاهده کنید و لذت ببرید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل رامادا کایا پلازا استانبول | Ramada Kaya Plaza Istanbul Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل رامادا کایا پلازا استانبول فایر کانویشن 5 ستاره و لوکس و زیبا می باشد. فضای اتاق ها بزرگ و دلباز با موکت های زیبا فرش شده است و مبلمان زیبا و تمیز هستند. اجرای موسیقی زنده به سبکهای مختلف از جنبه های مثبت این هتل میباشد. این هتل در نزدیکی ورزشگاه المپیک استانبول و مرکز خرید و پارک زیبای مرمره، ورزشگاه کوزا، مسجد بایزید واقع شده است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل رامادا اند سوئیتز آتاکوی | Ramada Hotel and Suites Istanbul Atakoy

Written by مدیر کیش لند یار

هتل رامادا اند سوئیتز آتاکوی هتلی 5 ستاره و نزدیک به نمایشگاه بین المللی CNR واقع شده است که هتلی بسیار مناسب برای تاجران و اشخاصی است که قصد شرکت در نمایشگاه را دارند. هتل رامادا اند سوئیتز استانبول برای گردشگران تور استانبول که علاقه زیادی به دریا دارند موقعیت جغرافیایی بسیار عالی دارد.

هتل گرین پارک پندینک اند کانونشن سنتر استانبول هتلی 5 ستاره و دقیقا کنار ساحل دریای مرمره می باشد. این منطقه از دریای مرمره بندر پندیک نام دارد و منطقه بسیار مناسبی برای حمل و نقل های دریایی و زمینی می باشد. از مزایای این هتل تماشای دریا از نزدیک می باشد که حتی از کافی شاپ و رستوران رو باز حیاط هتل می توانید به راحتی ساحل را مشاهده کنید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل لازونی استانبول | Lazzoni Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل لازونی استانبول در گلدن هورن (golden horn) در مجاورت منطقه خلیج هالیک قرار دارد. این هتل پنج ستاره و در قسمت آسیایی واقع شده است این منطقه شهر تاریخی قسطنطنیه است.هتل لازونی استانبول همانطور که گفتیم با شهر قدیم استانبول 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

جمعه, 27 -2668 18:44

هتل هری این مرتر استانبول | Hurry Inn Merter Istanbul Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هری این مرتر استانبول 5 ستاره و در منطقه مرتر استانبول، دارای استخر سرپوشیده و امکانات فراوان اسپا با سونا، حمام ترکی، سالن بدنسازی و سرویس ماساژ است. Wi-Fi رایگان سراسر هتل در دسترس است. هتل هری این مرتر استانبول دارایاتاق های زیبای تزئین شده با تهویه مطبوع به همراه تلویزیون تختخواب و مجهز به تلویزیون ماهواره ای و کتری برقی، حمام اختصاصی با سشوار و لوازم آرایشی بهداشتی می باشد. همچنین فضای اتاق ها بزرگ و با موکت فرش شده اند.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل لاسوس پالاس | Lausos Palace Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل لاسوس پالاس استانبول پنج ستاره در ناحیه شیشلی که قسمت اروپایی استانبولمی باشد، واقع شده است و تقریبا یک ربع از منطقه شیک نیشانتازی و با مغازه ها، کافه های محبوب آن واقع شده است که برای گردشگران تور استانبول منطقه ای جذاب می باشد. همچنین منطقه شیشلی نیز به تنهایی مکان مناسبی برای دیدن از مراکز تاریخی و دیدنی می باشد که در صفحه خیابان شیشلی سایت ذکر شده است. این منطقه با میدان پر شور تکسیم فاصله اندکی دارد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل ویندهام گراند استانبول لونت | Mövenpick Wyndham Grand Istanbul Levent

Written by مدیر کیش لند یار

هتل ویندهام گراند استانبول لونت در خیابان بویوک دِره، قلب مراکز مدرن کسب و کار و خرید استانبول قرار گرفته است. موقعیت هتل، آن را به محلی مناسب برای اقامت در سفرهایی با مقاصد تجاری و تفریحی تبدیل کرده است. این هتل بنایی در 32 طبقه و دارای 389 اتاق و سوئیت، مرکز اسپا به وسعت 3200 متر مربع شامل استخر رو باز و سر پوشیده، سالن ورزش، سونا، حمام ترکی، جکوزی و اتاق بخار می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل مونپیک استانبول گلدن هورن | Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn

Written by مدیر کیش لند یار

هتل مونپیک در خلیج گلدِن هورن (شاخ طلایی) که بخشی از تنگه بُسفروس می باشد واقع شده است. مهمترین مراکز خرید و تجاری شهر و جاذبه های گردشگری معروف شهر قدیمی همگی در نزدیکی هتل قرار گرفته اند. این هتل سازگار با طبیعت بوده و طراحی آن انعکاسی از تاریخ گلدِن هورن است

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل ددمان استانبول | Dedeman Istanbul Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل ددمان استانبول پنج ستاره می باشد. این هتل واقع در منطقه بشیکتاش است. برای گردشگران تور استانبول که در این هتل اقامت دارند فقط 8 دقیقه تا ایستگاه متروی گایرتپه (gayrettepe) پیاده روی نیاز دارد. این هتل 5 ستاره پشت بامی با منظره ای پانارومیک از استانبول دارد که میتوانید با استفاده از رستورانش از فضای شهر نیز لذت ببرید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل گرند حیات استانبول | Grand Hyatt Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل گرند حیات استانبول در منطقه شیشلی واقع شده است. یک استخر روباز، آبگرم، باشگاه بدنسازی، اتاق های ملاقات مدرن، استخر کودکان، کلاس های یوگا، سالن بخار و حمام ترکی دارد. اتاق های لاکچری این هتل با رنگ های روشن طراحی و مبله شده اند.

هتل ویندهام گرند کالامیش مارینا استانبول که در قسمت آسیایی استانبول (کادیکوی) واقع شده است، یکی از هتل های 5 ستاره استانبول می باشد که 210 اتاق خواب به همراه 14 اتاق جلسات دارد که ظرفیت این اتاق جلسات بین 12 تا 410 نفر ظرفیت می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل استانبول ماریوت شیشلی | Istanbul Marriott Hotel Şişli

Written by مدیر کیش لند یار

هتل استانبول ماریوت شیشلی در منطقه شیشلی که مکان مناسبی برای گشت و گذار علاقمندان به مد و زیبایی هستند و یا تاجران است قرار دارد. این هتل پنج ستاره است و به گردشگران تور لحظه آخری استانبول پیشنهاد می شود در صورت انتخاب منطقه شیشلی و قسمت اروپایی استانبول این هتل را مورد بررسی قرار دهند.

جمعه, 27 -2668 18:44

هتل لس آتمنز بسفروس | Les Ottomans Bosphorus Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل لس آتمنز بسفروس استانبول پنج ستاره می باشد، دقیقا کنار تنگه بسفر در قسمت اروپایی و دقیقا رو به قسمت آسیایی قرار دارد. این ویژگی جغرافیایی کاخ لس آتمنز استانبول شما را به هیجان وا میدارد. چرا که حیاط هتل دقیقا لب ساحل قرار دارد و تا چشم کار میکند آبی بیکران دریا را می بینید و  وجود یک استخر رو باز کنار دریا حس شعف به شما میدهد. آیا دوست دارید در یک کاخ لوکس دوره عثمانی که بازسازی شده است اقامت داشته باشید؟

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل ویندهام استانبول اولد سیتی | Wyndham Istanbul Old City

Written by مدیر کیش لند یار

هتل ویندهام استانبول اولد سیتی در قلب شهر قدیمی معروف و در میان عمارت های تاریخی باشکوهی که معرف زیبایی معماری عثمانی هستند، قرار گرفته است. این هتل به جاذبه های دیدنی شهر بسیار نزدیک است و میهمانان می توانند با چند دقیقه پیاده روی خود را به بازار بزرگ، مسجد سلطان آحمِت، ایاصوفیه و موزه قصر افسانه ای توپکاپی برسانند

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل پارک بسفروس استانبول | Park Bosphorus Hotel Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل سی وی کا پارک بسفروس استانبول هتلی پنج ستاره است و با میدان پر جنب و جوش تکسیم تنها 150 متر فاصله دارد که یکی از بهترین مزایای این هتل برای گردشگران تور استانبول می باشد. زیرا میدان تکسیم و خیابان استقلال از بهترین نقاط استانبول برای پیاده روی و حضور در کافه ها و بازار و دیدن از مناطق دیدنی و فرهنگ مردم می باشد.

هتل رِنِسانس استانبول بُسفروس در بخش اروپایی استانبول و در ناحیه بِشیکتاش واقع شده است. این هتل دارای اتاق های مجلل با پنجره های سرتاسری و چشم اندازی رو به شهر و یا تنگه زیبای بُسفروس می باشد. همه اتاق های هتل رِنِسانس دکوراسیونی مدرن دارند و به امکاناتی نظیر تلویزیون ال سی دی، تهویه مطبوع و اینترنت رایگان مجهز هستند.

هتل تایتانیک پورت باکرکوی استانبول پنج ستاره و در نزدیکی فرودگاه بین المللی آتاتورک است و فقط  5 مایل با آن فاصله دارد. همانطور که احتمالا می دانید فرودگاه آتاتورک و هتل تایتانیک هر دو در قسمت اروپایی استانبول واقع شده اند.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل بیز جواهر استانبول | Biz Cevahir Hotel Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل بیز جواهر استانبول هتلی پنج ستاره نزدیک به منطقه اعیان نشین و جذاب شیشلی که در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته می باشد. منطقه شیشلی دارای آثار و اماکن تاریخی و تفریحی بسیاری است که خلوت تر از امکان مرکزی و آسیایی استانبول می باشند. وجود بازارهای معروف جهان در این منطقه گردشگران تور لحظه آخری استانبول را ترغیب می نماید تا از هتل های این منطقه استقبال نمایند.

هتل آکروپُل پرمییر یک عمارت تاریخی بازسازی شده در مرکز سلطان آحمِت است و چشم اندازی رو به دریای مارمارا، مسجد ایاصوفیه و مسجد بلو (آبی) دارد. زیبایی خیره کننده هتل، میهمانان را در بدو ورود مسحور می کند و اقامت در سوئیت های مجلل با دکوراسیون منحصر به فرد، امکانات پیشرفته و چشم اندازهایی از مرکز شهر تاریخی استانبول تجربه ای لذت بخش برای آنان خواهد بود

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل آوانگارد لونت | Avantgarde Hotel Levent

Written by مدیر کیش لند یار

هتل آوانگارد لونت استانبول هتلی پنج ستاره و در منطقه اروپایی و شیشلی واقع شده است. قبلا توضیح داده ایم که شیشلی چگونه منطقه ای است و گردشگران چگونه می توانند در آن به تفریح و گردش بپردازند برای اطلاعات بیشتر از منطقه شیشلی به صفحه شیشلی ما مراجعه فرمایید. این هتل بسیار لوکس و مدرن می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل آرتز استانبول | Arts Hotel Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل  آرتز استانبول در منطقه شیشلی یعنی منطقه اروپا نشین و ثروتمند نشین استانبول واقع شده است. این هتل توانسته با در نظر گرفتن فضای کافی و ارائه خدمات بهینه و خوب همچنین موقعیت جغرافیایی عالی پنج ستاره از آن خود نماید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل هالیدی این شیشلی استانبول | Holiday Inn Sisli Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هالیدی این شیشلی استانبول از هتل های پنج ستاره طرف قرارداد ما برای گردشگران تور استانبول می باشد. این هتل در منطقه تکسیم واقع شده است و با چند دقیقه پیاده روی به مرکز خرید در نیشانتاشی میرسید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل آجیا استانبول | Ajia Hotel Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل آجیا در سال 2009 با دریافت جایزه کُند ناست یوهانسِنز عنوان زیباترین هتل اروپا را کسب کرده است.
هتل بوتیک معروف آجیا واقع در منطقه کانلیجا در بِیکوز استانبول، عمارتی زیبا با معماری عثمانی بوده و مانند جواهری در سواحل آسیایی تنگه بُسفروس می درخشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل ایاصوفیه - استانبول اولد سیتی | Hagia Sophia Hotel Istanbul Old City

Written by مدیر کیش لند یار

هتل ایاصوفیه استانبول الد سیتی در منطقه تاریخی فاتیح واقع شده و سال 2011 بازسازی شده است. منطقه فاتح در واقع منطقه ای برای سفر در گذشته قسطنطنیه می باشد. معماری های عثمانی و شاهکارهای ساخت و ساز و موزه های بینظیر و پیدایش خط در کل جهان را در این منطقه می توان دید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل گزی بسفروس | Gezi Hotel Bosphorus

Written by مدیر کیش لند یار

هتل گزی بسفروس اقامت در مرکز شهر استانبول - محل عالی – را به شما هدیه میدهد.یکی از بزرگترین هتل های زنجیره ای گزی بسفروس در استانبول است. پنج ستاره است.هتل گزی بسفروس در رتبه بندی هتل های جهان رتبه عالی در بین هتل های پنج ستاره استانبول را دریافت کرده است. این رتبه را گردشگران تور استانوبل که در این هتل اقامت داشته اند با رای خود به هتل نسبت داده اند.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل فور سیزن سلطان احمد | Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet

Written by مدیر کیش لند یار

هتل فور سیزن سلطان احمد هتلی بسیار زیبا و سنتی است که برای توصیف آن نباید از کلمات کتابی استفاده کرد با حضور در این هتل حس خوب زندگی در تک تک سلولهای بدنتان زنده می شود. ساختمانی قدیمی و بازسازی شده که بیشتر شبیه خانه ی مادربزرگتان است با وسایل مدرن امروزی و فرش ها و گلیم های قدیمی و کف پوش های چوبی زیبا و اتاق هایی نورگیر و روشن مملو از نور خورشید که ساعتها می توان رو به پنجره بنشینید و از فضای بیرون و آفتاب دلنشینش لذت ببرید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل فور سیزن بسفروس | Four Seasons Hotel Bosphorus

Written by مدیر کیش لند یار

هتل فور سیزن بسفروس استانبول  بهترین هتل پنج ستاره ای که می توانید در استانبول اقامت داشته باشید هتل فور سیزن بسفروس می باشد. این هتل دقیقا ساحلی است یعنی حیاط هتل دقیقا کنار دریاست. علاوه بر این باغ هتل نیز اقامتتان را لذت بخش تر می نماید. در منطقه اروپایی قرار گرفته و دقیقا رو به منطقه آسیایی می باشد. عنوان حیرت انگیز را از گردشگران تور استانبول دریافت کرده است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل الیت ورد بیزینس استانبول | Elite World Business Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

 هتل الیت ورد بیزینس استانبول اقامتگاهی بسیار وسیع در محله فلوریا است که در نزدیکی اتوبان ای 5 واقع شده و به میهمانان خدماتی با معیارهای عالی ارائه می دهد. طراحی این هتل بسیار باشکوه بوده و در معماری آن از سبک های نئوکلاسیک و باروک الهام گرفته شده است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل بلو ردیسون استانبول پرا | Blu Radisson Istanbul Pera

Written by مدیر کیش لند یار

هتل بلو ردیسون استانبول پرا واقع در منطقه پرادا و هتلی پنج ستاره می باشد، این هتل نزدیک به تنگه بسفر واقع شده است از این رو به منطقه ساحلی نیز اشراف کامل دارد و برای تماشای دریا حتی می توانید از طبقات بالایی هتل و در تراس اتاق خود از منظره زیبا مشرف به دریا لذت ببرید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل بارسلو ارسین توپکاپی استانبول | Barcelo Ersin Topkapi

Written by مدیر کیش لند یار

هتل بارسلو ارسین توپکاپی استانبول در منطقه تاریخی توپکاپی واقع شده است در این منطقه شما می توانید از موزه و کاخ توپکاپی دیدن نمایید همچنین آثار تاریخی دیگر. در موزه توپکاپی می توانید سیر پیدایش خط و زبان را نیز مشاهده کنید و بدانید از چه زمانی و در کجا خط و الفبا پیدایش یافت.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل سینار استانبول | Cinar Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل سینار استانبول بسیار نزدیک به ساحل و 1 دقیقه پیاده روی از ورودی هتل تا لب دریا کافیست. در منطقه جنوب اروپایی استانبول واقع شده است. این هتل دارای 5 ستاره و به دور از شلوغی شهر استانبول است.اگر آرامش و سکوت را ترجیح میدهید این هتل گزینه ای عالی و با صدای امواج دریا می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل چراغان پالاس کمپینسکی (چیراعان پلس) | Ciragan Palace Kempinski

Written by مدیر کیش لند یار

هتل چراغان پالاس کمپینسکی(چیراعان پلس) هتلی 5 ستاره  است که یک  قصر عثمانی بازسازی شده در قرن نوزدهم می باشد، این قصر زیبا شبیه به یک موزه زنده است و گردشگران تور استانبول بعد از حضور در آن با رای خود نشان بسیار بسیار عالی را به آن داده اند. در منطقه اروپایی استانبول واقع است و حتی ظروف مورد استفاده در هتل نقوش عثمانی دارد که بسیار دیدنی است.

یکشنبه, 23 مهر 1396 18:49

هتل کنراد استانبول بسفروس | Conrad Istanbul Bosphorus

Written by مدیر کیش لند یار

نام هتل استانبول: هتل کنراد استانبول بسفروس | Conrad Istanbul Bosphorus

درجه هتل:5 ستاره

منطقه: بشیکتاش

فاصله تا تکسیم: -

فاصله تا فرودگاه: 22 کیلومتر

هتل کنراد استانبول بسفروس واقع در مرکز شهر و قسمت اروپایی استانبول واقع شده است این منطقه بشیکتاش نام دارد و بسیار نزدیک به منطقه ساحلی واقع شده است، دارای تراسهایی با منظره ای عالی از تنگه مشهور بسفر است.این هتل به دلیل موقعیت جغرافیایی و فضای مناسب پنج ستاره می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل دوسو دوسی دان تان استانبول | Dosso Dossi Hotel Downtown

Written by مدیر کیش لند یار

هتل دوسو دوسی دان تان استانبول در خیابان واتان فاتح واقع شده است. همانطور که میدانید فاتح قسمت آسیایی استانبول می باشد و در منطقه شهر تاریخی قسطنطنیه که مربوط به دوران سلطان احمد می باشد به نام منطقه فاتح شناخته میشود. این هتل 5 ستاره و بسیار مجهز است. اگر در زمره علاقمندان به هتل های لوکس هستید این هتل را به شما پیشنهاد میکنیم.

هتل دبل تری بای هیلتون استانبول  زیر گروه هتل های زنجیره ای و بین المللی هیلتون می باشد. این هتل در قسمت جنوب اروپایی شهر استانبول واقع است. پنج ستاره می باشد و فقط 100 متر با ایستگاه تراموا لاللی فاصله دارد که از این ایستگاه می توانید به تمام نقاط شهر دسترسی داشته باشید. همچنین دانشگاه استانبول و مسجد لاللی و چندین ایستگاه مترو دیگر فاصله بسیار اندکی با این هتل دارند.

شرکت بای گروپ که یکی از شرکت های پیشرو در بخش ساخت و ساز و گردشگری ترکیه است، جهت ساخت هتل های بایوتل از معیارهای بین المللی پیروی کرده و دارای نشان های ایزو 9001 برای مدیریت کیفیت، ایزو 14001 برای مدیریت محیط و ایزو 10002 برای رضایت مشتریان است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل رادیسون بلو بسفروس | Radisson Blu Bosphorus Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل رادیسون بلو بسفروس در فاصله ی چند قدمی از مسجد اورکاوی قرار گرفته و از منظره زیبای بسفر لذت میبرید این هتل دقیقا مجاور دریاست و از حضور در ساحل در تمام ساعات روز و شب نیز حس بسیار خوبی خواهید داشت. از اتاقها و سوئیتهای منحصر به فرد و همراه با اینترنت بیسیم و پارکینگ اختصاصی نیز لذت ببرید. این هتل پنج ستاره است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل ارسین کرون استانبول | Eresin Crown Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل ارسین کرون استانبول لوکس ویژه در شهر سلطان مهمت، مرکز تاریخی استانبول است. این منطقه فاتح نام دارد. هتل ارسین کرون دارای امکانات بسیار جالب با لوازم شیک و زیبا است. تقریبا در منطقه ساحلی واقع شده است به طوری که با نشستن در کافه تراس هتل می توانید دریا را به راحتی مشاهده کنید و لذت ببرید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل اسر پرمیوم اند اسپا | Eser Premium Hotel and Spa

Written by مدیر کیش لند یار

هتل اسر پرمیوم اند اسپا استانبول بسیار نزدیک به ساحل است و برای رسیدن به ساحل تنها 3 دقیقه پیاده روی کفایت می نماید. این هتل همچنین دقیقا در مجاورت بزرگراه واقع است. هتل اسر پرمیوم اند اسپا 5 ستاره در کنار دریاچه آبی پرچم واقع است، تنها 10 دقیقه از مرکز نمایشگاه یوتاپ Tuyap فاصله دارد. هتل اسر پرمیوم اند اسپا در قسمت جنوب غربی استانبول واقع است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل کرون پلازا استانبول هاربیه | Crowne Plaza Istanbul Harbiye Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل کرون پلازا استانبول هاربیه در فاصله یک کیلومتری از ایستگاه مترو  عثمان بی قرار دارد و هتلی پنج ستاره می باشد، در منطقه اروپایی استانبول است برای رفتن به میدان تکسیم و خیابان استقلال مسافت زیادی پیش رو ندارید. البته قابل ذکر است خیابان ها و کوچه های اطراف این هتل شیب بسیار زیادی دارند که برای افراد سالمند تردد را دشوار می سازد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل استانبول سوئیس اوتل بسفروس | Istanbul Swissotel The Bosphorus

Written by مدیر کیش لند یار

هتل سوئیس اوتل بسفروس استانبول با داشتن گواهینامه اجرایی هتل امن در سال 2016 تا 2017، در بین سایراقامتگاه های پنج ستاره لوکس با استخر روباز منحصر به فرد و آبگرم در زمره برترین و حیرت انگیز هتل ها قرار گرفته است. استخر روباز این هتل در بین انبوه درختان و کمی دورتر از دریا واقع است .این هتل تا منطقه لوکس نیشانتاشی تنها کمی فاصله دارد و با اندکی پیاده روی به آن میرسید.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل دیوان استانبول | Divan Istanbul

Written by مدیر کیش لند یار

هتل دیوان استانبول 5 ستاره می باشد و یکی از شعب هتل های زنجیره ای دیوان می باشد. دیوان نامی شناخته شده و قدیمی در استانبول می باشد و شهرت خوبی برای خود کسب کرده است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل گوریین استانبول | Gorrion Istanbul Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

این هتل در مرکز دنیای تجارت در شهر استانبول و با فاصله 3 کیلومتری از فرودگاه بین المللی آتاتورک و همچنین 20 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. از طرف دیگر ایستگاه مترو و اتوبوس و همچنین مراکز خرید هم تنها چند قدم از این هتل فاصله دارند.

هتل دابل تری بای هیلتون استانبول - آوجیلار یک هتل 5 ستاره با فضای بسیار لوکس است و رو به دریای مرمره واقع شده است. دریاچه کوچوک چکمژه نیز در این منطقه واقع شده است. هتل دابل تری بای هیلتون استانبول در منطقه تجارت و کسب و کار اروپائی قرار دارد. نشان خیلی خوب را از آن خود کرده است.

هتل دابل تری هیلتون استانبول نیز در گروه هتل های زنجیره ای هیلتون قرار دارد و موقعیت جغرافیایی قسمت آسیایی استانبول و بیشتر برای تاجران یا مسافرانی که از تور استانبول هتل 5 ستاره هستند.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل هیلتون بومونتی استانبول | Hilton Istanbul Bomonti Hotel & Conference Center

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هیلتون بومونتی 5 ستاره و یکی از بزرگترین زیر گروههای مجموعه هتل های هیلتون در استانبول می باشد و در منطقه شیشلی و تجاری شهر قرار دارد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل هیلتون استانبول کزایاتاگی استانبول | Hilton Istanbul Kozyatagi Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هیلتون کزایاتاگی 5 ستاره و زیر گروه مجموعه هتل های هیلتون می باشد و در منطقه آسیایی و تجاری شهر استانبول قرار دارد

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل الیت ورد استانبول | Elite World Hotel

Written by مدیر کیش لند یار

 هتل الیت ورد استانبول به دلیل لوکس بودن و تمیزی و زیبایی مورد توجه زوج های جوانی که با تور استانبول به این شهر می روند قرار گرفته است.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل پوینت تکسیم استانبول | Point Hotel Taksim

Written by مدیر کیش لند یار

هتل پوینت در قلب استانبول و در منطقه تکسیم واقع شده است. این هتل پنج ستاره به کلیه مراکز همایش شهر از جمله مرکز کنگره و نمایشگاه لطفی کردار بسیار نزدیک است و خیابان پرجنب و جوش استقلال با مراکز خرید بی شمار و همچنین شبه جزیره تاریخی نیز فاصله بسیار کمی تا هتل پوینت دارند و گالری هنری تکسیم و مرکز تورهای سیرکِل استانبول نیز در نزدیکی هتل هستند.

هتل گرند جواهر  برای داشتن بزرگترین سالن همایش در اروپا و سالن جشنی با فضای 2500 متر به خود می بالد. گرَند جِواهر دارای 323 اتاق شامل 272 اتاق استاندارد، 47 سوئیت و 4 سوئیت کینگ می باشد.

شنبه, 02 مرداد 775 18:44

هتل هیلتون استانبول بسفروس | Hilton Istanbul Bosphorus

Written by مدیر کیش لند یار

هتل هیلتون بسفر استانبول یکی از هتل های زنجیره ای هتل هیلتون است که مسافران تور استانبول می توانند عکس های زیادی از اتاق ها و لابی و محوطه و نمای هتل و سرویس دهی و امکانات و اطلاعات جانبی در سایت استانبول یار بدست بیاورید.