• 021-25917950 | 051-38095
  • 24 ساعته، 7 روز هفته

نام هتل استانبول: هتل تاپکاپی سابنا استانبول |  Topkapi Sabena Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم :23 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک: 24 دقیقه با ماشین

هتل توپکاپی استانبول Topkapi Sabena Hotel
هتل توپکاپی سابنا استانبول 3 ستاره می باشد. در نزدیکی دیوارهای تاریخی قرون وسطی و عصر بیزانس شهر استانبول قرار گرفته است.

نام هتل استانبول :هتل بریستول استانبول | Bristol Hotel

درجه هتل:3 ستاره
منطقه: استقلال
فاصله تا فرودگاه آتاتورک :  18 دقیقه
فاصله تا تکسیم: 10 دقیقه

هتل بریستول 300 متر از خیابان مشهور و پرشور استقلال فاصله دارد. کارمندان هتل به صورت 24 ساعته پاسخگو می باشد.این هتل در سال 2013 بازسازی شده است و اتاق هایی مجهز به تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، میز کار ، مینی بار و حمام اختصاصی می باشند. اتاق ها در رنگهای گرم دکور شده اند و مبلمان چوبی دارند.اینترنت Wi-Fi در سراسر هتل قابل استفاده می باشد.میهمانان می توانند اطلاعات درباره جاذبه های دیدنی و همچنین خرید بلیت ها و پیشنهادات گردشگری را از رسپشن هتل بگیرند.

نام هتل استانبول : هتل تکسیم اکسپرس استانبول | Taksim Express istanbul

درجه هتل:4 ستاره

منطقه: تکسیم

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: 39 دقیقه با ماشین

فاصله تا میدان تکسیم : 8 دقیقه

 هتل تکسیم اکسپرس استانبول ، در قلب شهر استانبول واقع شده و فقط چند قدم با خیابان تکسیم فاصله دارد. اتاق های این هتل امکاناتی از قبیل سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان و پذیرش 24 ساعته را دارند.

نام هتل استانبول : هتل مونوپول استانبول | Monopol Istanbul hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: بی اغلو

فاصله تا میدان تکسیم : 15 دقیقه پیاده

فاصله تا فرودگاه آتاتورک :17 دقیقه با ماشین

هتل مونوپول در سال 2013 بازسازی شده است. این هتل دارای رستوران می باشد که انواع غذاهای محلی و بین المللی را سرو می کند. متروپل 300 متر از ایستگاه متروی شیشانه فاصله دارد. پارکینگ آن رایگان است و اینترنت رایگان Wi-Fi در اتاق های هتل در دسترس می باشد. تمامی اتاق های این هتل دارای پنجره های بزرگ پرنور می باشند و تهویه کننده هوا ، تلویزیون و ماهواره با شبکه های ترک ، مینی بار و میز کار دارند.

نام هتل استانبول: هتل الان استانبول | Elan Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:بی اغلو

فاصله تا تکسیم :12 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک:57 دقیقه

هتل الان استانبول در منطقه بی اغلو قرار گرفته و کارمندان آن 24 ساعته در حال خدمت رسانی هستند.هتل elan تا خیابان استقلال فقط 200 متر فاصله دارد.صبحانه بوفه به همراه قسمت بار در لابی هتل برای شما آماده است و میتوانید انواع نوشیدنی ها را میل نمایید.ایستگاه مترو شیشانه فقط 250 متر با این هتل فاصله دارد و شما تنها یک ایستگاه با تکسیم فاصله دارید. برج گالاتا تنها 600 متر با این هتل فاصله دارد

نام هتل استانبول: هتل اوتمان سیتی استانبول | The Hotel Ottoman City Istanbul

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم :20 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: 31دقیقه

هتل اوتمان سیتیدر استانبول واقع شده است.دسترسی رایگان Wi-Fi در دسترس است. اتاقها دارای تلویزیون ماهوارهای با صفحه تخت، چای / قهوه ساز، تهویهی مطبوع و مینیبار میباشند.حمام اختصاصی با سشوار.خدمات چای و قهوه رایگان ارائه می شود.

نام هتل استانبول: هتل مارینم استانبول |  Marinem Hotel Istanbul

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم :15 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک:29 دقیقه

مهمان نوازی مدرن و مهمان نوازی سنتی ترکیه در این هتل در معرض دید عموم از جمله مسجد آبی و قصر Topkapi قرار دارد. ایستگاه متروی Vezneciler تنها 250 متر است که از دسترسی آسان به فروشگاه خرید Cevahir و میدان تکسیم می باشد.

نام هتل استانبول: هتل بویوک پاریس استانبول |  Hotel Buyuk Paris

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم : 22 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک : 7 دقیقه

بویوک پاریس در منطقه Unkapani واقع شده است و تنها 1.5 کیلومتر از منطقه تاریخی سلطاناهمت با کاخ توپکاپی، حجاب سوفیا و مسجد آبی است.این هتل دارای تراس و اتاق مدرن با فای رایگان است.ایستگاه متروی Halic فقط چند قدم دور است.

نام هتل استانبول: هتل ریدل استانبول |  Reydel Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم :17 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک:27 دقیقه

هتل ریدل در منطقه Unkapani واقع شده است و تنها 1.5 کیلومتر از منطقه تاریخی سلطاناهمت با کاخ توپکاپی، حجاب سوفیا و مسجد آبی است.این هتل دارای تراس و اتاق مدرن با فای رایگان است.ایستگاه متروی Halic فقط چند قدم دور است.

نام هتل استانبول: هتل هرتون استانبول |  Herton Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه:فاتح

فاصله تا تکسیم :14 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک : 12 دقیقه

هتل Herton در منطقه Unkapani Fatih واقع شده است و 1 کیلومتر از بازار بزرگ است.منطقه تاریخی سلطاناهمت با کاخ توپکاپی، حاجی سوفیا و مسجد آبی در 2 کیلومتری است.این هتل دارای تراس و اتاق مدرن با فای رایگان است.

نام هتل استانبول: هتل انجلز هوم | Angels Home Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :29 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک: 25 دقیقه

هتل اَنجلز هوم که در ناحیه سلطان احمد استامبول قرار گرفته است در اوایل قرن بیستم میلادی به عنوان یک خانه شخصی ساخته شده و از سال 2003 میلادی کار خود را به عنوان یک هتل بوتیک آغاز کرده است. این هتل دارای اتاق های دو و سه نفره، سوئیت و همچنین آپارتمان دارای دو اتاق خواب به همراه انواع امکانات رفاهی می باشد

نام هتل استانبول: هتل آریستو کرت | Aristocrat Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :22 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: 14 دقیقه

این هتل که در مرکز شهر استامبول امروز و امپراطوری عثمانی گذشته قرار دارد، هتل فوق العاده ای برای اقامت می باشد. هتل آریستوکِرَت برر روی تپه های هفتگانه شبهه جزیره استانبول در آن جا قرار دارد ساخته شده و زمانی خانه اشراف زادگانی بوده که به سلطان در امور سیاسی مشورت می داده اند

نام هتل استانبول: هتل آزاده | Azade Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :29 دقیقه

فاصله تا فرودگاه اتاتورک: 26 دقیقه

این هتل که در مرکز ناحیه تاریخی سلطان احمد استامبول قرار گرفته است معماری با شکوهی داشته و با مناطق جذاب گردشکری از قبیل ایاصوفیه و مسجد بلو (آبی)، قصر توپکاپی، بازار بزرگ، باسیلیکا سیسترن و موزه مردم شناسی فاصله اندکی دارد.

نام هتل استانبول: هتل باسیلیوس | Basileus Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :21 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 8 دقیقه

هتل باسیلیوس یک هتل جدید است که در بخش سلطان احمد شهر قدیمی قسطنطنیه و تنها با فاصله 239 متری از سواحل دریای مرمره قرار گرفته است. فاصله این هتل تا مسجد ایاصوفیه کوچک پیاده فقط یک دقیقه می باشد. اتاق های میهمان هتل دارای دکوراسیون جدید با وسایل آسایشی مدرن، کف پوش چوبی براق، رنگ های آرامش بخش و وسایل چوبی به سبک عثمانی می باشند.

نام هتل استانبول: هتل برس | Berce Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :28 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 27دقیقه

این هتل یک هتل بوتیک جدید است که دارای بیشتر امکانات یک هتل 5 ستاره است. هتل بِرس در مرکز شهر قدیمی استامبول و در فاصله تنها چند قدم از مسجد بلو (آبی) و ایاصوفیه، در ناحیه تاریخی سلطان احمد قرار گرفته است. شهر استامبول بر فراز 7 تپه قرار دارد.

نام هتل استانبول: هتل بلو توآنا | Blue Tuana Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :21 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 9 دقیقه

این هتل که در منطقه زیبا و تاریخی سلطان احمد استامبول قرار گرفته دارای اتاق های میهمانی است که همگی آنها چشم انداز بی نظیری از بسفروس، بخش آسیایی شهر استامبول، جزایر پرینسس و مسجد بلو (آبی) دارند.

نام هتل استانبول: هتل بوکولیون پلس | Bucoleon Palace Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :29 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 26 دقیقه

هتل بوکولیون از سبک آرت دِکو و آرت نِئو برخوردار بوده و در قلب شهر قدیم و همچنین در منطقه ای آرام و تقریباً بدون ترافیک واقع شده است. در این هتل 11 اتاق موجود می باشد که همگی مجهز به امکاناتی نظیر تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم رایگان و تلویزیون ال سی دی هستند.

نام هتل استانبول: هتل سلین | Celine Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم : 24دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: 10 دقیقه

هتل سِلین که هم نام الهه ماه (سِلین) است در مرکز شهر تاریخی استانبول و در یک عمارت عتیقه کاملاً بازسازی شده واقع شده است. نام خیابان آرام و قدیمی که هتل در آن قرار دارد پیکز می باشد که از نام دوندگان نخبه و افسانه ای ارتش عثمانی گرفته شده است. اتاق های بسیار راحت این هتل که بخشی از میراث فرهنگی اهسانه ای شهر به حساب می آید

نام هتل استانبول: هتل جیهانگیر | Cihangir Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: بی اوعلو

فاصله تا تکسیم : 4 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 38 دقیقه

هتل راحت و امن جیهانگیر با معماری مدرن خود در مرکز شهر واقع شده و در سال 2013 کاملاً بازسازی گردیده است. این هتل دارای یک تراس با چشم اندازی بسمت بسفروس است. فاصله هتل تا بندر کاباتاش 1 کیلومتر، تا ایستگاه متروی تکسیم 300 متر و پیاده تا مرکز فرهنگی آتاتورک کمتر از ده دقیقه می باشد.

نام هتل استانبول: هتل کورین | Corinne Hotel l

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: بی اوعلو

فاصله تا تکسیم : 10دقیقه پیاده روی

فاصله تا فرودگاه آتاترک : 21 دقیقه

هتل کورین توسط معمار برجسته کِمال الدین بِی ساخته شده و در قلب خیابان استقلال، میدان تکسیم و محل تقاطع دو خیابان آرام واقع شده است. این هتل سبک عثمانی نئو کلاسیک را داشته و محلی آرام و دوستانه است که معیارهای عالی و خدماتی امن و صادقانه را ارائه می دهد.

نام هتل استانبول: هتل ادیبه سلطان  |  Edibe Sultan Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم : 27 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 38 دقیقه

هتل اِدیبه با سبک عثمانی خود در قلب شبه جزیره تاریخی استانبول واقع شده و فاصله آن پیاده تا مسجد بلو (آبی)، ایاصوفیه و کاخ توپکاپی 5 دقیقه و تا ایستگاه تراموای (قطار شهری) سلطان احمِت 50 متر می باشد.

نام هتل استانبول: هتل اسانس | Esans Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :25 دقیقه

فاصله تا دریا : 500 متر

فاصله تا فرودگاه: 20 دقیقه

هتل اسانس یک هتل سنتی خانوادگی در ناحیه سلطان احمد در شهر قدیمی استانبول است. این هتل در فاصله تنها چند قدمی از قصر توپکاپی، ایاصوفیه، مسجد بلو (آبی)، موزه هنری اسلامی ترکی، بازار بزرگ، موزه باستان شناسی و سایر مناطق جذاب برای گردشگران و همچنین فروشگاه های محلی قرار دارد

نام هتل استانبول: هتل اترنیتی بوتیک | Eternity Boutique Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم : 28 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 27 دقیقه

این هتل مجلل و راحت در قلب شبه جزیره استانبول و در میان آثار تاریخی دوره عثمانی واقع شده و از چشم اندازهای پانورامیک (سراسرنما) بسمت بسفروس برخوردار است. هتل اترنیتی با دقت زیاد به دکوراسیون داخلی ساخته شده و دارای مبلمان چوبی و حمام های شیشه ای با دوش های باران ریز (نوعی سردوش) می باشد.

نام هتل استانبول: هتل گاردن هاوس | Garden House Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم: 22 دقیقه

فاصله تا دریا : 2 کیلومتر

فاصله تا فرودگاه آتاتورک: 8 دقیقه

هتل گاردِن هاوس یکی از بهترین اقامتگاه ها در شهر قدیم استانبول و محله سلطان احمِت است. این هتل بوتیک و مجلل در یک خانه معمولی سبک عثمانی قرن نوزدهم قرار گرفته که اخیراً بازسازی شده و در منطقه ای آرام و همچنین در نزدیکی کلیسای ایاصوفیه، کاخ توپکاپی و بازار بزرگ واقع شده است

نام هتل استانبول: هتل هاربیه رزیدنس | Harbiye Residence

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: شیشلی

فاصله تا تکسیم :8 دقیقه

فاصله تا فرودگاه: 38 دقیقه

هتل هاربیه در قلب شهر استانبول واقع شده و فاصله آن تا میدان تکسیم و خیابان استقلال که مراکز خرید و گالری های هنر را در خود جای داده است، پیاده تنها 5 دقیقه راه است. فاصله هتل تا منطقه نیشانتاشی 5 دقیقه پیاده روی و تا ایستگاه مترو 100 متر فاصله می باشد

نام هتل استانبول: هتل سراگلیو | Hotel Seraglio

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم :26 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاتورک:17 دقیقه

این هتل جذاب و دیدنی در مرکز شهر قدیمی استانبول قرار گرفته است. هتل سِراگلیو به مناطق جذاب گردشگری از قبیل ایاصوفیه، مسجد بلو (آبی)، قصر توپکاپی، باسیلیکا سیسترن (کلیسای آب انبار)، موزه مردم شناسی و سایر نقاط دیدنی و تاریخی شهر قدیمی تنها چند دقیقه با پای پیاده فاصله دارد

نام هتل استانبول: هتل نینا | Nena Hotel

درجه هتل:3 ستاره

منطقه: فاتح

فاصله تا تکسیم:29 دقیقه

فاصله تا فرودگاه آتاترک: 34 دقیقه

این هتل که دارای ترکیبی از معماری ترکی و بیزانس می باشد، در مرکز استانبول و در فاصله چند قدمی از مسجد بلو (آبی)، ایاصوفیه و قصر توپکاپی قرار دارد.

جستجو

تلفنهای مشاوره و رزرو تــور

تهران : 021-25917950
مشهد : 051-38095
سایر شهرستان ها : 021-25917955
مشاوره : 09198906571